roche, careers, israel, people, blog

הכירו את תמי
נהנית מכל העולמות ברוש, הכירו את תמי, מנהלת רפואית ברוש ישראל

ספרי על עצמך...

סיימתי את לימודי הרפואה שלי באוניברסיטת תל אביב, עשיתי תקופה מסויימת התמחות בנוירולוגיה באיכילוב ואת תקופת הסטאז' בבלינסון. התחברתי מאוד לתחום ואני שמחה על ההזדמנות לעסוק בו גם כיום כמנהלת רפואית ברוש ישראל.

כיום אני נהנית מכל העולמות - ממשיכה לעבוד בתחום שאני הכי אוהבת – נוירולוגיה, וגם מהווה גורם מייעץ לרופאים. כמנהלת רפואית אני נמצאת בליבת המחקר, התכנון והפיתוח, ומבחינתי זהו צעד מתקדם במעגל הטיפול והמקום הנכון לי ביותר, בו אני מרגישה בנוח. התפקיד דורש ממני התמקדות בידע, במחקר, ברקע ובבסיס להבנת המחלה ופחות בטיפול עצמו. מעניין לראות איך רופא יכול למצוא עצמו בכל מיני ממשקים במעגל הטיפול.

למה מנהלת רפואית?

אנשים רבים פונים לרפואה בכדי לעזור לאנשים, עבורי זה הרבה מעבר לכך, פשוט עולם ומלואו. מעבר לטיפול באנשים, אפשר למצוא הרבה עניין בתוכן, במחקר, בידע ובהבנה של התהליכים. תהליך האבחנה עצמו יפה בעיניי, לא פחות מהטיפול. בנוירולוגיה במיוחד, יש חשיבות עצומה לתהליך, לאבחנה מבדלת, לאיסוף מגוון של חלקים לכדי פאזל של אבחנה, תוך הסתייעות ברמזים שבדרך. הבדיקה עצמה מביאה איתה הרבה משמעות, היא מורכבת, יש לה אלמנט חידתי ונדרשת הבנה מעמיקה של המוח. בסופו של דבר מבצעים אינטגרציה של כל המרכיבים.
עוד מימיי כסטודנטית חשבתי על העתיד התעסוקתי שלי. פחות התחברתי אל הקליניקה והעבודה הרוטינית בבתי החולים וחיפשתי עבודה דינאמית יותר. כמנהלת רפואית אני לא מפסיקה להיות רופאה ומסייעת למטופלים מצד אחר של מעגל הטיפול. אני חווה המון דינאמיות, גיוון בעשייה, עבודה עצמאית וגם שיתוף פעולה צוותי, שילוב של עבודת משרד עם פגישות בשטח ועוד. השגרה הזו משתנה ומאתגרת אותי וכל יום לא נראה כמו היום שלפניו.

למה רוש?

יש תחושה שמשקיעים בך כאן באמת, כעובד מרעיפים עליך יחס טוב, ליווי אישי של מנהלים, בלי סוף תנאים ותמיכה מקצועית ואישית. מורגש שיש מי שרוצה בפיתוח שלך, מאזין לך ונותן לך כלים ברמה המקצועית והעסקית. בעבר מעולם לא חשתי שהתעניינו בי ברמה המעמיקה הזו, והיה לי ברור שכל השקעה נועדה למנף את התוצרים שאני מביאה לעבודה. ברוש לעומת זאת, ניכרת חשיבה גם על האדם שמאחורי התפקיד ואיך אפשר לתרום להצלחה שלו.

בשבילי רוש זה בית ומשפחה, חוויה של חיבור מעבר לעבודת הצוות ביום יום. נוצרות כאן חברויות מעבר לעבודה, גם עם אנשים שאין לי ממשק ישיר איתם. יש הרבה הזדמנויות ליצור את הקשרים האלה הודות לתרבות הארגונית כאן.

מעבר לכך, באופן אישי אני מאוד מאמינה בהקדשת מחשבה וזמן ל-Well Being, במיוחד לשילוב פעילות גופנית ותזונה נכונה בחיי היום יום. עוד מתקופת הילדות הייתה לי מודעות לנושא וגם כיום אני מתאמנת בענפי ספורט שונים, במיוחד ריצה. אני נהנית להקשיב לספרים תוך כדי ריצה כמו סיפורי מתח, שמניעים אותי לחכות לריצה הבאה, כדי להמשיך את הסיפור. משמח אותי לראות שגם ברוש מקדישים מחשבה ומשאבים לרווחת העובדים ובריאותם, בדברים הקטנים והגדולים. תמיד יש פירות במקרר, אפשרות לסלט בצהריים, אוירה ספורטיבית, הרצאות ועידוד לפעילויות בריאות יותר. העובדים כאן פעילים ומעורבים, משתתפים בתחרויות לספירת צעדים, אוכלים בריא ופועלים לשיפור הבריאות בהיבטים השונים. מרגיש לי נכון להשתייך לארגון הזה ולשמור על הבריאות שלי יחד איתם.

למשרות הפתוחות

Latest jobs

Tags: Israel, Career Blog