Roche, Israel, careers

הכירו את טל – ראש צוות ברוש ישראל

"הכי חשוב להביא איתך את הרגש, כל השאר כבר יסתדר ויצליח"

תספר בכמה מילים על עצמך?

אני טל, בן 40, מתגורר בכפר סבא, נמצא בזוגיות עם איתי ויש לי שני ילדים. בעל תואר במשפטים וניסיון רחב בתחום ניהול שירות ומכירות. בזמני הפנוי אני אוהב מאוד לבשל ולאפות, ובמיוחד לארח אנשים שייהנו מהארוחות שהכנתי להם. בשעות הפנאי אני נהנה גם לטייל, ללמוד דברים חדשים ולהתנדב למען בעלי חיים ולמען הקהילה הלהטבי"ת.

איך הצטרפת לרוש?

הגעתי לרוש לגמרי במקרה, כשחיפשתי עבודה בתחום שירות ומכירות.
במשך שנים בניתי את עצמי מנציג שירות ומכירות ועד לתפקידי ניהול מערכי שירות מורכבים, עבדתי בחברות גדולות, אבל משהו היה חסר ותמיד חיפשתי איך לעשות מעבר ולהתקדם. האווירה האינטנסיבית של יעדים, מספרים ולחץ להגיע לתוצאות לא סיפקה אצלי את תחושת המשמעות.

כששמעתי על התפקיד ברוש מיד הרגשתי חיבור לתחום - ברמה הרגשית וגם ברמת האתגר והעניין. שמחתי להגיע לראיון, לפגוש חברה עם אופי חם ומשפחתי ביחד עם היותה חלק מקבוצת רוש העולמית הגדולה ראיתי כאן עשייה ייחודית ומקום שאוכל להתפתח בו ורציתי להצטרף ולהיות חלק.

למה רוש?

העבודה ברוש שונה מאוד מכל מה שהכרתי עד היום. עולם התוכן, העשייה למען מטופלים והאנשים שאני עובד איתם הופכים כל יום לשונה מקודמו, ומלא עניין ואתגר. היופי שאני רואה הוא גם בתהליך ההתפתחות שלי, אני עובד כאן כבר קרוב לשנתיים ועדיין לומד הרבה תוך כדי עשייה, מעשיר את הידע והמיומנויות ומפתח את עצמי גם ברמה האישית.
צברתי ניסיון רב בעבודה עם לקוחות בתחומים שונים, אך בניגוד למה שחוויתי בעבר, ברוש יש תחושה של שותפות, הלקוחות ואנחנו פועלים באינטרס משותף להצלחה של הטיפול.

מה תוכל לספר על האנשים ברוש?

האנשים ברוש מיוחדים מאוד, הם אוסף של רגש ביחד עם ידע ורצון טוב, באופן שלא נתקלתי בו לפני כן. אני מאמין שאם אתה מביא איתך תעצומות נפש גדולות והרבה רגש, כל השאר כבר יסתדר ויצליח. מרשים אותי לראות איך האנשים פה מסוגלים לעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר.
גם כשאנחנו מגייסים עובדים חדשים, דואגים לספר להם בהרחבה על התפקיד ולחבר אותם לעשייה. בתהליכי הלמידה וההכשרה הם נחשפים ומבינים לעומק מה אנחנו עושים. חשוב להבין שמי שלא מתחבר, גם לא יוכל ליהנות מהעבודה בתחום לאורך זמן ולהתפתח בו.

מה עוד?

כשהצטרפתי לרוש גיליתי את תכנית Live well, תכנית לעובדים עם פעילויות וכלים שונים לשמירה על אורח חיים בריא. אני חושב שבמקום שאנחנו מבלים בו חצי מהיום שלנו, חשוב ונכון שיש תכנית כזו וכל עובד יכול למצוא את הנישה שמתאימה לו בתכנית. אצלי זה התחבר לשינויים שעשיתי בשנים האחרונות בתזונה, משקל ופעילות גופנית.
במסגרת התכנית הצטרפתי לפרויקט ספירת צעדים והובלתי קבוצה בתחרות גלובלית, זו הייתה חוויה מהנה והזדמנות טובה להכיר אנשים שאני לא עובד איתם באופן ישיר ביום-יום שלי ברוש והצלחנו להגיע יחד להישגים יפים מאוד.

יש לך טיפים למי שרוצה לעבוד ברוש?

אני ממליץ לבוא עם רצון ורוח של עשייה, לחשוב איך אני יכול לתרום לארגון ולאנשים באופן כללי. למרות שמאוד לגיטימי בעיניי לחשוב "מה אני יכול לקבל?", אני מאמין שכדי להצליח בתחום הפארמה צריך להביא איתך את הרגש וגם לרצות לתרום מעצמך לאנשים אחרים. הגישה הזו מאפשרת להגיע רחוק ברמה האישית והמקצועית ולפתח אותך לשלבים הבאים בקריירה בעתיד.

למשרות הפתוחות

Latest jobs

Tags: Israel, Our locations