הכירו את נדין

il-ser-blog-meet-nadine-740

שואפים לפסגה, נהנים גם מהדרך - הכירו את נדין, מנהלת רפואית ברוש ישראל.

ספרי על עצמך...

עוד בתחילת דרכי ידעתי שמעניין אותי תחום הרוקחות הקלינית. התחלתי ללמוד רוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים ומיד לאחר מכן התחלתי תואר שני ברוקחות קלינית שבמהלכו עשיתי גם עבודת תזה שעבורה קיבלתי את פרס הפקולטה לרפואה. התקבלתי לעבוד באיכילוב כרוקחת קלינית ובמקביל המשכתי ללימודי הדוקטורט. מילאתי מספר תפקידים, ניהלתי פרויקטים והייתי שותפה בצוותים מקצועיים שונים. בדרך למדתי המון וצברתי ניסיון ובהמשך מוניתי להיות אחראית היחידה של תחום הרוקחות הקלינית.
בזמני הפנוי אני אוהבת לעשות ספורט בפעילויות שונות שמספקות לי המון אתגר, הנאה ואנרגיות.
יחד עם זאת, מאז ומתמיד היה לי פחד גבהים שגרם לי להימנע מפעילויות בגובה. לפני שנתיים החלטתי להתגבר על הפחד ולנסוע לחופשת סקי. ביום האחרון עליתי לאחת הפסגות הכי גבוהות במזג אויר סוער וגלשתי שם 6 שעות. נחשפתי לנופים מרהיבים, שקטים ולבנים מצד אחד וסוערים ותלולים מצד שני. הכרתי גם קבוצת אנשים והצלחתי לגלוש בגובה ולהתגבר על הפחד שלי. מבחינתי הצלחתי לכבוש את הפסגה אבל הקפדתי גם ליהנות מהדרך, הרגשתי תקווה ועידוד מצד האנשים שאיתי, לא ויתרתי לעצמי למרות הקושי, ואפילו עודדתי בעצמי גולשים אחרים.
אני מאמינה שהצלחות מגיעות מאותו מקום, מהדחף המאתגר לא לוותר ולהמשיך הלאה, להיתמך וגם לתמוך בחזרה עד שמגיעים לפסגה. כך גם בתחום הקריירה החלטתי לאתגר את עצמי, לעשות שינוי ולהמשיך קדימה.

איך הגעת לעבוד ברוש?

במסגרת הלימודים ובעבודה באיכילוב נחשפתי למוצרים ולמחקרים הקליניים של רוש ואף הוזמנתי להרצות לצוותים רפואיים בתחום ההמטולוגיה.
עם הזמן התגבשה אצלי השאיפה להשתלב בתפקיד שיאפשר לי לבטא את הידע והניסיון שצברתי ומצד שני להצטרף לחברה שחורטת על דגלה את הערכים שאני מאמינה בהם – Passion, Integrity, courage.
 

הצטרפתי לרוש ב-2016 כמנהלת הרפואית של תחום ההמטולוגיה ולאחרונה קיבלתי אחריות גם על תחום ההמופיליה, תחום חדש ומעניין שמתפתח כל הזמן. אני שמחה להיות שותפה בקידומו והצטרפותו לתחומי הליבה. בתפקיד שלי אני רואה ייחודיות בחיבור בין שני תחומים מרתקים, המטולוגיה, שהוא בין הותיקים ופורצי הדרך של החברה והמופיליה, אחד התחומים הכי צעירים, המאתגרים והמעניינים.
העשייה הזו מתחברת גם לחזון החברה – Doing now what patients need next, כאשר מוקדשת חשיבה על המטופלים, שיפור איכות החיים והבריאות שלהם בהסתכלות חדשנית על תחומים רחבים. החברה נותנת תקווה לאנשים שיש עבורם פתרונות.

איך רוש כמקום עבודה?

ברוש אני מרגישה כמו בבית. האוירה, היחסים המקצועיים והבינאישיים טובים מאוד, יש אכפתיות ותמיכה שנותנים לי תחושה של יד אחת שפועלת להצלחה משותפת. כמו בסקי, גם כאן כשיש קשיים, אני מרגישה את האתגר הגדול לא לוותר, ובדרך לפסגה אני נהנית גם משיתוף הפעולה, ההקשבה והמענה מצד המנהלים והקולגות שלי. לצד החיים המקצועיים, רוש מקדמת תרבות של איזון בית-עבודה ואורח חיים בריא, כך מתאפשר לי להמשיך לעשות ספורט ואני נהנית לכבוש את הפסגות האישיות שלי בכל יום.

Tags: Israel, Career Blog