roche, careers, israel, people, blog

הכירו את מור

הכירו את מור, מנהלת SDL ברוש 

ספרי לנו את הסיפור שלך ואיך הגעת לעבוד ברוש?

למדתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול ושני במנהל עסקים בהתמחות של משאבי אנוש.
בתחילת הדרך עבדתי בתחום השילוח הבינלאומי, התחלתי בתחום הייצוא והתקדמתי למגוון תפקידים. בהמשך הרחבתי את הידע המקצועי, עסקתי גם במשלוחים בין מדינות, תערוכות, ייבוא וניהול לקוחות. בנקודה מסוימת בער בי צורך לעשות שינוי, אבל לשמור על הידע והכלים שצברתי במהלך השנים בתפקיד הבא. בדיוק אז ראיתי פרסום של משרה זמנית בלוגיסטיקה בחברת רוש . התקבלתי לעבודה ובהמשך נשארתי גם באופן קבוע. הגעתי למחלקה קטנה, שגדלה והתפתחה עם השנים, וגם התפקיד שלי התרחב מאוד והתפתח. אני עובדת בחברה כ- 9 שנים ואחראית על ניהול שרשרת האספקה (עיתוד מלאי , תחזיות לוגיסטיות ועוד). בנוסף אחראית על מוקד מענה למטופלים שמעניק לי הזדמנות ייחודית לתרום מעצמי ולעזור משמעותית.

איך נראה היום-יום שלך ברוש?

העבודה בתחום הלוגיסטיקה היא דינאמית מאוד וכוללת עבודה עם גורמים שונים בחו"ל. רוש היא חברה שחרטה על דגלה את ערך המצוינות, תוך שאיפה לשיפור מתמיד, ייעול תהליכי העבודה, שימוש במערכות מתקדמות והפגנת זמישות. במסגרת התפקיד, אני דואגת שהכל יתקתק כמו שעון שוויצרי, (כיאה לחברה שזו ארץ מוצאה), בין היתר אני אחראית לכך שהמשלוחים יגיעו כמה שיותר מהר, ביעילות ובצורה מיטבית. הסביבה בתפקיד זה משתנה כל הזמן, מה שמייצר עניין ואינטראקציה מעשירה ומפרה עם ממשקים רבים בארץ ובחו"ל. במפגשים העסקיים בחו"ל אני נחשפת לידע וחידושים האחרונים בתחום, מחזקת את קשרי העבודה והסינרגיה עם קולגות בחו"ל ממדינות ותרבויות שונות. בנוסף, ברוש אני נחשפת לפרויקטים רוחביים וחוצי-ארגון, ובסופו של דבר הכול מתחבר לדאגה שהתרופות יגיעו לכאן בזמן עבור המטופלים.

בכובע הנוסף, אני אחראית על פעילות "רוש אישי", המעניקה שירות ומענה למטופלים שלנו. אני מרגישה שזו הפלטפורמה הייחודית שלי לתרום לקהילה, להרחיב את העשייה עבור המטופלים ע"י מציאת פתרונות יצירתיים עבורם. בסיכומו של דבר, אני מאמינה כי יש לעשות הכול בכדי לגרום להם, למרות הקשיים שהם חווים מטבע הדברים, לחוויה חיובית ותחושה שהם יכולים להיות רגועים ובידיים טובות. במסגרת פעילות "רוש אישי",  אני נתקלת לעיתים במצבים מאתגרים,  המחייבים חשיבה יצירתית. 

מה יפגוש כאן עובד חדש שיצטרף לרוש?

מי שיבוא לעבוד איתנו יפגוש אנשים איכותיים עם הרבה מוטיבציה, שבאים "לטרוף" את העולם.
יש כאן הרבה אתגר, רצון להיות בפסגה של העשייה, גם מבחינת הטכנולוגיות החדישות ותהליכי העבודה. רוש היא חברה שמאמינה בנתינה וגם במידה רבה בהשקעה במחקר, פיתוח תרופות מתקדמות וחדשנות למען המטופלים. מעבר לכך, החברה מעריכה את העובדים שלה וגם מראה את זה. פה אתה מרגיש משמעותי, את מרגיש איך ולמה אתה עוזר, ואתה לא עוד "בורג" במערכת.

באופן אישי אני מחוברת מאוד לחזון ולערכים של רוש –Doing now what patients need next–בעיניי זו לא עוד סיסמה, אני אהפוך עולמות בכדי למצוא פתרונות למען המטופלים.

אני כבר תשע שנים ברוש ועדיין מגיעה לעבודה בשמחה ומלאת מוטיבציה ותחושת שליחות. אני מעריכה מאוד את  העובדים והמנהלים. האנרגיות פה טובות וסביבת העבודה נעימה. ברוש אני מקבלת את התחושה שסומכים עלי , מגבים אותי ונותנים מקום לרעיונות שלי.

תספרי לנו מה עוד את עושה מעבר לעבודה ברוש?

אני אוהבת מאוד להיות עם המשפחה שלי , בזמן איכות משפחתי, לשחק משחקי קופסא (ולהוציא את הילדים מהמסכים...), לטייל ולכייף ביחד. 

אני אוהבת מאוד לטייל בארץ ובעולם לאפות ולקרוא ספרים.

מעבר לכך, אני אוהבת לעשות ספורט, הליכות, פילאטיס .אני מתאמנת בקבוצת ספורט דינאמי, שם אנחנו עושים הרבה תרגילי כוח, TRX, משקולות, ועוד. יש גיוון ודינאמיות והשיעור עובר מהר, הספורט מרענן ומשחרר. 


 

Tags: Israel, Career Blog